Новини Ripple

Колишній скарбник США увійшла до ради директорів Ripple

Блокчейн-проект з Сан-Франциско оголосив про призначення на керівну посаду Рози Гуматаотао Ріос. Також пост фінансового директора Ripple займе екс-співробітниця Фінтех-компанії GreenDot Христина Кемпбелл
Роза Гуматаотао Ріос, що обіймала посаду головного скарбника США у 2009-2016 роках, увійшла до ради директорів Ripple. Генеральний директор Ripple Бред Гарлінгхаус зазначив досвід Ріос в державному і приватному секторах. На його думку, її досвід дасть компанії неоціненну перспективу в роботі над визначенням майбутнього криптовалют.

«Блокчейн і криптовалюта стануть основою наших майбутніх глобальних фінансових систем. Криптовалюта – ось що. Ripple – ось як », – заявила Ріос.

Як 43-го скарбника США Роза Гуматаотао Ріос займалася виробництво валюти та монет, керуючи 4 тис. Співробітників і розпоряджаючись річним бюджетом в $ 5 млрд. Вона також ініціювала перше в історії США розміщення портрета жінки на банкнотах і отримала Премію Гамільтона – найвищу нагороду міністерства фінансів США.

Раніше стало відомо, що Ripple планує стати публічною компанією в разі перемоги в суді над Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC). Також регулятор пригрозив власникам токенів XRP судовим розглядом за втручання в справу Ripple.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *