coinbase БІРЖА

Колишній чиновник SEC буде працювати на Coinbase

Колишній директор відділу торгівлі Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Бретт Редферн зайняв пост віце-президента кріптобіржі Coinbase по продуктам і ринкам капіталу.

Призначення відбулося напередодні розміщення акцій Coinbase в рамках прямого лістингу на біржі Nasdaq. В очікуванні цієї події біржа зіткнулася з претензіями регулятора і виплатила $ 6,5 млн штрафу.

Редферну належить «відповідати за формування і реалізацію стратегії створення глобального стандарту для кріпторинків капіталу, в тому числі цифрових забезпечених активами цінних паперів та торгової платформи».

За даними WSJ, в зону відповідальності топ-менеджера також входять валютні операції, брокерські та кастодіальні послуги.

В SEC Редферн керував відділом з 250 співробітників і розробляв правила для ринків криптовалют. До цього він працював в банку JPMorgan протягом 13 років.

Колишній глава SEC Джей Клейтон увійшов в консультативну раду з нормативних питань хедж-фонду One River Asset Management.

Раніше біржа Binance найняла двох екс-керівників Групи фінансових заходів по боротьбі з відмиванням грошей в якості радників з питань нормативної відповідності та регулювання.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *