NFT

Колекціонерові, який купив підроблений токен Бенксі повернули $ 341 тис.

Користувач з псевдонімом Pranksy 31 серпня придбав фальшивий токен художника на маркетплейсі OpenSea. Після цього шахрай повернув покупцю кошти.

Колекціонер невзаємозамінних токенів (NFT) з псевдонімом Pranksy купив на маркетплейсі OpenSea підроблений NFT-токен художника Бенксі за 97,6 ETH ($ 341 тис. на момент покупки).

Pranksy повідомив в бесіді з BBC, що шахрай повернув йому 97,6 ETH, витрачені на покупку підробленого токена. Колекціонер стверджує, що це сталося після того, як він самостійно ідентифікував зловмисника і підписався на його сторінку в Twitter.

«Повернення було абсолютно несподіваним. Я думаю, що освітлення в пресі злому і той факт, що я знайшов хакера і підписався на нього в Twitter, можливо, підштовхнуло його до відшкодування », – пояснив колекціонер.

31 серпня колекціонер помітив на офіційному сайті художника посилання, яке вело на аукціон підробленого токена. Pranksy вирішив брати участь в аукціоні, не дивлячись на те, що пізніше посилання була видалена з сайту Бенксі.

Пізніше представники Бенксі повідомили в інтерв’ю CNBC, що художник не створював нових робіт у форматі NFT, а аукціон на маркетплейсі OpenSea ніяк не був пов’язаний з Бенксі. Також його представники відмовилися визнати, що їх сайт був зламаний.

Коментуючи цю ситуацію, один з користувачів Twitter зазначив, що торговельна площадка OpenSea стала єдиною стороною, яка отримала вигоду від цієї угоди, оскільки маркетплейс стягує 2,5% комісію з продажів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.