Grubhub

Клієнти сервісу з доставляння їжі Grubhub отримають кешбек у біткоїнах

Платформа доставляння їжі Grubhub стала партнером програми з нарахування винагороди в біткоїнах Lolli, що дозволить клієнтам заробляти криптовалюту завдяки своїм замовленням.

Як повідомили в команді Lolli, клієнтам Grubhub буде нараховуватися $ 1 у біткоїнах (BTC) щоразу, коли вони використовують розширення або програму платформи. Виведення та зберігання коштів у гаманці Lolli активуються в міру накопичення $15 або приблизно 0,00026 BTC.

Ми повинні зробити біткоїн частиною повсякденного життя, – сказав співзасновник та генеральний директор Lolli Алекс Адельман. – Доставляння їжі – це ритуал для багатьох, і винагорода в біткоїні робить його особливим.

Створений у 2018 році проєкт Lolli вже об’єднався з більш ніж 1000 рітейлерів, пропонуючи клієнтам винагороди в біткоїнах при здійсненні покупок в інтернеті, зокрема Microsoft і Macy’s.

У липні платформа завершила раунд фінансування серії A на суму $10 млн, мета якого – охопити своїми послугами ширшу аудиторію.

Lolli не єдина платформа чи торгова марка, яка намагається сприяти впровадженню криптовалют у харчовій індустрії.

У листопаді клієнти Burger King у США отримали можливість стати володарями біткоїнів (BTC), ефіру (ETH) та Dogecoin (DOGE), сплативши замовлення на суму від $5. Розіграш криптовалюти був присвячений початку співпраці з додатком Robinhood.

Минулого місяця компанія Landry’s Restaurant Group, яка створила мережу ресторанів морепродуктів Bubba Gump Shrimp Company, провела акцію з аналогічною механікою. Тоді відвідувачі винагороджувалися $25 у біткоїнах за кожні витрачені $250.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.