PayPal

Клієнти PayPal зможуть розплатитися криптовалютою з мільйонами продавців

Платіжна компанія також цікавиться платежами за NFT.

Електронна платіжна система PayPal анонсувала функцію оплати покупок криптовалютами у своєму новому додатку. Про це компанія розповіла у Twitter:

Користувачі гаманця PayPal тепер можуть не лише купувати та продавати криптовалюту, але й використовувати її для оплати покупок у мільйонів продавців-партнерів компанії, йдеться у повідомленні.

Щоб скористатися новою послугою, користувачі мають заповнити форму податкової звітності W-9. Після цього покупку можна буде сплатити за допомогою Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum та Litecoin.

Платіжна компанія «стежить» за новими платформами масштабування першого та другого рівнів Ethereum, Polkadot, Solana та Algorand. Про це в недавньому інтерв’ю подкасту Unchained розповів старший віце-президент та керівник підрозділу PayPal з блокчейну та криптовалютів Хосе Фернандес.

Paypal також цікавить ринок незамінних токенів (NFT), сказав він. За його словами, PayPal “бачить свою роль у NFT-секторі” і покладає на неї багато надій.

Нагадаємо, платіжна система вперше запропонувала клієнтам інструменти для купівлі, продажу та зберігання криптовалюту восени 2020 року. У серпні PayPal запустила криптосервіс у Великій Британії.

У липні стало відомо, що PayPal готує запуск суперпрограми для криптовалют на базі штучного інтелекту. Про це розповів CEO компанії Ден Шульман під час телефонної розмови із інвесторами. За його словами, новий додаток допоможе користувачам проводити різні операції з цифровими активами та спілкуватися.

PayPal також розробляє інструменти для виведення криптовалют за межі платформи та підвищує ліміти для проведення операцій із цифровими активами.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *