Клієнти Goldman Sachs активно цікавляться біткоіном

Goldman Sachs Group Inc. розглядає варіанти для задоволення клієнтського попиту на інвестиції та володіння біткоіном при одночасному дотриманні регуляторних вимог. Про це пише Reuters з посиланням на президента і операційного директора банку Джона Уолдрон.

«Попит з боку клієнтів зростає, – сказав він. – Наші можливості знаходяться в межах регульованих пропозицій. Ми продовжуємо оцінювати і брати участь в цьому ».


Минулого тижня стало відомо про плани Goldman Sachs перезапустити сервіс з торгівлі криптовалютами з використанням біткоіни-ф’ючерсів і безпоставкових форвардів. Банк також вивчає перспективи торгуемого на біржі фонду (ETF) на базі біткоіну і сервісу для зберігання цифрових активів.

За словами Уолдрон, в Goldman Sachs очікують збереження тренда на зростання онлайн-продажів і прогнозують пов’язане з ними «вибух» використання цифрових валют.

«Пандемія стала значущим прискорювачем, – сказав він. – Без питань, ми вважаємо, що цифрова комерція і використання цифрових грошей будуть рости ».


У вівторок JPMorgan розкрив плани по запуску інвестиційного продукту на базі кошика пов’язаних з криптовалютою компаній.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *