16 Грудня 2022 в 08:27
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Клієнти Binance розповіли про проблеми із виведенням коштів

binance
Share this page to Telegram

Користувачі найбільшої криптобіржі Binance скаржаться на складнощі з виводом криптовалюти. У тому числі клієнти торгової платформи зіткнулися із затримками завершення перекладів.

Популярний у криптоспільноті інвестор Майк Альфред звернув увагу на те, що йому довелося чекати на виведення криптовалюти 12 годин.

«Чому клієнти Binance змушені чекати на виведення своїх монет з біржі по 12 годин? Я думав вони [криптобіржа] можуть впоратися з будь-яким обсягом висновків», – написав Майк Альфред у своєму мікроблозі, зазначивши, що спроба «привчити» клієнтів до довгих висновків може бути провісником швидкого закриття платформи.

У мережі є й інші повідомлення, автори яких говорять про проблеми виведення коштів із торгової платформи.

Учасники криптоспільства жартують, що швидкість виведення криптовалюти наводить на думку про те, що криптобіржа зберігає монети десь не орбітальної станції.

Binance зіткнулася з великими обсягами висновків коштів на тлі появи в ЗМІ інформації про те, що американські регулятори можуть пред’явити керівництву криптобіржі кримінальні звинувачення.

Нагадаємо, у листопаді 2022 року криптоіндустрія пережила крах однієї з найбільших криптобірж FTX. На тлі кризи у криптоспільноті зросла напруга. У тому числі криптоінвестори стали гостріше реагувати на інформацію про проблеми криптобірж.

Глава торгової платформи Чанпен Чжао поспішив заспокоїти клієнтів. За його словами, всі активи користувача повністю забезпечені та власники монет можуть виводити їх у повному обсязі в будь-який момент. При цьому учасники криптоспільноти мають питання вірогідності даних про резерви криптобіржі.

Чанпен Чжао не заперечує, що Binance проходить через скрутний період. При цьому бізнесмен запевняє учасників ринку в тому, що криптобіржа «виживе у будь-якій криптозимі».

На те, що становище Binance може бути гіршим, ніж намагається уявити Чанпен Чжао, вказують чутки про підготовку компанії до значного скорочення новорічних бонусів для співробітників. Інформація про це з’явилася у мікроблозі китайського журналіста Коліна Ву.

Нагадаємо, раніше Чанпен Чжао висміював конкурентів, яким доводиться коригувати витрати на тлі криптозими.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар