Discover Global Network

Клієнт Ripple Flutterwave підписав угоду з Discover Global Network

Компанія Flutterwave, яка співпрацює з Ripple, підписала угоду з Discover Global Network.

Discover Global Network і клієнт Ripple Flutterwave підписали угоду, яка буде підтримувати розширення приймання онлайн-платежів як для африканських, так і для міжнародних продавців електронної комерції. Продавці Flutterwave прийматимуть карти Discover Global Network від Discover, Diners Club International і партнерів по мережевому альянсу на сторінках оплати електронної комерції та через додатки.

Клієнт Ripple Flutterwave, що нараховує понад 300 000 продавців по всьому світу, полегшує підприємствам обробку платежів. Згідно Vanilla Plus, компанія недавно оголосила про запуск Flutterwave Store, рішення електронної комерції для звичайних підприємств і сімейних магазинів, яке допомагає їм пропонувати свої товари в Інтернеті, отримувати платежі та продавати з дому.

Discover Global Network включає карти від Discover, Diners Club International, PULSE і більш ніж 20 партнерських мереж альянсів, включаючи відносини в Бразилії, Південної Кореї, Індії, Туреччини та Нігерії. Discover Global Network також забезпечує приймання в більш ніж 200 країнах і територіях з більш ніж 50 мільйонами точок прийняття для продавців і 2 мільйонами точок доступу до готівки в банкоматах. Це партнерство задовольняє реальний попит як місцевих, так і іноземних власників карток на можливість використовувати свою карту як збереженого способу оплати для своїх онлайн-рахунків у цих продавців, щоб накопичувати бали та інші переваги, пов’язані з їх кращою картою.

Раніше було відомо, що експерти назвали найкращий крипто-гаманець для Ripple XRP в Великобританії.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.