ETH

Кількість збиткових ефіріум-адрес досягли п’ятимісячного максимуму

Падіння вартості ефіру (ETH) призвело до різкого скорочення числа адрес, які перебувають в прибутку. Паралельно до п’ятимісячного максимуму зросла кількість збиткових ETH-гаманців.

За даними Glassnode, зараз трохи понад 90,7% адрес знаходяться в прибутку. Останній раз приблизно така ж ситуація спостерігалася на ринку в січні 2021 році, підкреслили дослідники.

Кількість збиткових гаманців досягла 5,54 мільйона на тлі обвалу курсу ефіру до $ 2200. наприкінці минулого тижня. Сьогодні падіння триває. На момент публікації даного матеріалу найбільший альткоін торгувався в районі $ 2000. вперше з початку квітня.

Крім цього, аналітики звернули увагу на падіння доходів ефіріум-майнерів. За даними тієї ж команди Glassnode, виторг майнінг-пулів, які видобувають ефір, зараз знаходиться на тримісячному мінімумі ($ 1,121 млн).

Збільшення біржового балансу ETH найближчим часом може привести до більш значного падіння вартості альткоіна.

На минулому тижні на торговельні майданчики надійшли ще 187 000 монет – це тривожний сигнал для власників криптовалют. Якщо капітал піде з альткоінів в біткоіни найближчими днями, то ETH може впасти до $ 1800, прогнозують аналітики.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *