22 Березня 2023 в 20:28
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Кількість транзакцій у мережі біткоїна активно зростає

біткоін General Motors
Share this page to Telegram

За даними аналітичного видання Glassnode, активність користувачів в екосистемі біткоїна активно зростає. Коли ця метрика утримується на високих значеннях, це говорить про те, що інвестори відкривають велику кількість угод в умовах ринку.

З іншого боку, низькі показники цього індикатора вказують на скорочення активності мережі BTC. За словами експертів, зросла активність користувачів обумовлена стійким зростанням цін біткоїна. Однак представники Glassnode зазначили, що попри зростання активності в блокчейні Bitcoin, такого сплеску на централізованих майданчиках поки що не спостерігається.

Поточна динаміка сильно відрізняється від того, що спостерігалося під час бичачого ралі у квітні 2019 року. У той період зростання активності спостерігалося як у рамках блокчейну біткоїна, так і на торгових біржах. Примітно, що станом на 22 березня о 20:20 флагман крипторинка утримується вище за відмітку $24 400.

За добу Bitcoin додав у ціні близько 0,33%, а обсяг торгів за цей же проміжок часу знизився на 28%.

Раніше наша редакція інформувала: представники Lookonchain повідомили у Twitter, що їм вдалося ідентифікувати невідомий криптокит, який зміг якимсь невідомим способом зберегти активи на десятки мільйонів доларів. Річ у тому, що він вивів кошти з майданчика FTX лише за кілька хвилин до того, як ця можливість була обмежена.

Повідомлялося, що загалом інвестор зміг зберегти $23 млн, які у нього зберігалися на вище озвученому майданчику. Паралельно цей криптокит зміг оперативно зафіксувати прибуток у той момент, коли USDC короткочасно втратив прив’язку до фіатного долара через раптове банкрутство технологічного банку Silicon Valley Bank.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар