NFT

Кіану Рівз розповів про ставлення до NFT, метавсесвітів та криптовалют.

Кіану Рівз не прихильник NFT і метавсесвітів, створених технологічними корпораціями на кшталт Meta, але тримає “трохи криптовалют”. Про це актор розповів у інтерв’ю The Verge.

«Можемо ми просто не допустити, щоб метавсесвіт був схожий на винайдений Facebook?», – сказав він.

Рівз додав, що особисто не має нічого проти корпорації Марка Цукерберга. За його словами, сама концепція метавсесвіту набагато старша від ідеї Meta, а віртуальний світ, очолюваний бігтех-компанією, більше схожий на антиутопію.

Актор також розповів, що отримав у подарунок від друга “трохи криптовалют”. Він зазначив, що не здійснює операцій із цифровими активами, а «просто володіє ними».

30 листопада Warner Bros. випустив на маркетплейсі Nifty’s NFT-колекцію, присвячену швидкому виходу на екрани фільму «Матриця: Воскресіння». 100 000 токенів було розпродано протягом кількох годин за ціною $50 за кожний.

Коли ведучий запитав Рівза про ініціативу концерну, він заявив, що ніколи серйозно не цікавився покупкою таких цифрових активів. Після цього журналіст The Verge наголосив, що NFT не можна підробити. У відповідь актор зазначив, що «зате їх легко можна відтворити» і засміявся.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *