біткоін

Кеті Вуд повторила оптимістичний прогноз для біткоіна

Краща керівниця 2020 року виступила з оптимістичним прогнозом для криптовалюти. І позбулася акцій криптовалютної біржі.

Кеті Вуд – глава фонду ARK Invest – як і раніше впевнена, що біткоін може досягти $ 500,000 і навіть більших значень. Свій прогноз керівниця підтвердила на CFA Societies Australian Investment Conference.

Щоб досягти позначки, вважає Вуд, інституціональним інвесторам достатньо вкласти 5% своїх заощаджень в BTC. Ухвалення криптовалюти великими гравцями Кеті порівнює з бумом ринку нерухомості в 70-80х роках і вливаннями в країни, що розвиваються:

У своєму інвестиційному житті я бачила два періоди, коли те, що здавалося новими класами активів, переміщалася в інституційні портфелі. Це нерухомість в 70-80х роках і ринки, що розвиваються.

Також Вуд вважає: важливу роль в прийнятті технології зіграють Square, Tesla та інші корпорації, що додають більше монет на свої рахунки.

Попри зовнішній оптимізм, фонди Кеті позбулися частини акцій Tesla – одного з найбільших власників біткоіна – і криптовалютної біржі Coinbase. Фонд ARK Innovation з сімейства ARK продав понад 98,000 COIN за ціною $ 25,000,000.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *