Біткоін

Керівник Банку Данії назвав біткоін «спекулятивною примхою»

На думку Ларса Роде, регулятори можуть ігнорувати криптовалюту, оскільки щодо їх вартості немає ніяких гарантій і стабільності.
Керівник Національного банку Данії Ларс Роде в інтерв’ю Bloomberg назвав біткоін «спекулятивної примхою», яку центральні банки інших країн можуть ігнорувати. За його словами, щодо вартості криптовалюти немає стабільності та ніяких гарантій.

Роде вважає, що більш серйозна загроза виходить не від цифрових активів, а від великих компаній, які вдираються в фінансову сферу. Це може загрожувати незалежності центральних банків, вважає керівник регулятора Данії.

Раніше криптовалюту критикував глава Банку Англії Ендрю Бейлі. Він заявляв, що цифрові активи не мають внутрішньої вартості й ті, хто в них вкладаються, повинні бути готові до втрати всіх своїх грошей.

Також Бейлі казав, що біткоін не може бути стабільним засобом заощаджень або ефективним інструментом для здійснення транзакцій. На його думку, головна криптовалюта непридатна для використання як платіжний інструмент і занадто ризикована для інвесторів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *