Visa

Керівництво платіжного гіганта Visa вважає, що ринок криптовалют незабаром ослабне

В цьому році, зокрема навесні, криптовалютний ринок продемонстрував істотне зростання, як в плані вартості активів, так і в плані обсягів торгів. Крім прибутку, яку отримали власники цифрових активів безпосередньо, шляхом міжнародних операцій значно зріс і дохід платіжного гіганта Visa. Попри користь, яку принесли платіжній системі «нові гроші», її керівництво впевнене, що незабаром «галас» навколо криптовалют почне вщухати, і відповідно прибуток трейдерів також почне падати.

Виходячи з фінансового звіту компанії Visa за перше півріччя 2021 року, за її картками, що підтримують криптовалюти, було скоєно операцій на більш ніж $ 1 млрд. Прибуток платіжного гіганта був зумовлений ​​великою кількістю міжнародних і закордонних транзакцій. Відразу після виведення коштів на карти Visa, крипто-трейдери переказували гроші різними платіжними способами в найвіддаленіші куточки світу.

Однак в компанії впевнені, що в другому півріччі обсяг крипто-операцій істотно впаде. На думку її керівництва, такий великий ажіотаж навколо цифрових активів був через нестабільну ситуацію у світі на тлі пандемії коронавірусу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що платіжний гігант Visa оголосив про запуск пробної програми з проведення платежів в стейблкоінах USDC.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *