24 Червня 2021 в 20:34
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Картина «Смерть Марата» стала основою NFT за участю Леді Гага

NFT
Share this page to Telegram

Режисер і художник Роберт Вілсон виставив на аукціон свій перший NFT, це відеопортрет за участю попспівачки Леді Гаги, яка являє собою анімаційне перероблення картини Жака-Луї Давида 1793 року «Смерть Марата».

Цифровий твір GAGA / MARAT був представлений 24 червня в Нью-Йорку на «Денному розпродажу 20-го століття і сучасного мистецтва» аукціонного дому Phillips за ціною від $ 100.

Надихнувшись зображенням відомого французького журналіста Марата, убитого під час революції, спільно з Леді Гага Роберт Вілсон намагався відтворити сцену розправи у вигляді одного зі своїх відеопортретів. Гага зображувала Марата, а на задньому плані її голосом декламувалися еротичні твори маркіза де Сада.

Перші відеопортрети Роберта Вілсона були представлені на персональній виставці восени 2013 року в Луврі та в галереї Таддеус Ропак.

За допомогою нового інструменту NFT в роботі GAGA / MARAT 2021 художник переосмислює авангардну роль, яку зіграла культова революційна картина 1793, і відтворює її в новому постмодерністському вигляді.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар