Капіталізація крипторинку

Капіталізація крипторинку знову перевищила $ 2 трлн

За останні 24 години вартість всіх криптовалют зросла приблизно на 8%. У вівторок, 27 квітня, капіталізація ринку досягла $ 2,083 трлн.

Причому альткоіни ростуть в ціні більш впевненими темпами в порівнянні з біткоінами (BTC). Саме цей фактор змусив багатьох трейдерів і аналітиків оголосити про початок так званого “альтсезона”.

Ефір (ETH) і Binance Coin (BNB) підросли сьогодні до $ 2542 і $ 540 відповідно. У зеленій зоні зараз торгуються також Cardano (ADA), Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC) і ChainLink (LINK).

Найкращу результативність другу добу поспіль показує DeFi-токен UniSwap (UNI). Ця монета злетіла ще на 14,5% до $ 40,5. Капіталізація UNI зараз становить трохи більше $ 20,8 млрд.

Біткоін в ході азіатських торгів додав у вартості близько 3%. Його курс досяг $ 54 000, а капіталізація криптовалютb знову перевищила $ 1 трлн.

Капіталізація крипторинку

BTC впав 26 квітня до $ 47 500 – це найнижче значення з початку березня 2021 року.

Падіння монети до двомісячного мінімуму оздоровило ринок, вважають експерти. У криптосферу прийшли інвестори, готові вкластися в біткоін за ціною нижче $ 50 000.

Причому аналітики переконані, що подібного хворобливого відкату ми, швидше за все, вже не побачимо. Фундаментальні фактори сигналізують про якісне поліпшення ситуації.

За даними СryptoQuant, біржовий баланс BTC скорочується. Майнери поступово знижують продажу криптовалют, що послаблює тиск на ринок. Ці процеси будуть утримувати ринок у зеленій зоні, вважають експерти.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.