крипторинок

Капіталізація крипторинку впритул наблизилася до $ 2 трлн

Вже сьогодні вартість всіх цифрових валют може знову перевищити $ 2 трлн. У ніч на понеділок, 16 серпня, капіталізація крипторинку зросла до $ 1,98 трлн.

З першої десятки CoinMarketCap найкращу результативність за останні 24 години продемонструвала улюблена монета Ілона Маска Dogecoin (DOGE). Її ціна злетіла більш ніж на 12% до $ 0,318.

Біткоін (BTC) і ефір (ETH) зараз торгуються в районі $ 46 700 і $ 3250 відповідно. Минулої суботи вартість криптовалют вже перевищувала $ 2 трлн, однак незабаром вона скоротилася до $ 1,95 трлн.

Експерти не сумніваються, що в найближчі години підтримка посилиться, і капіталізація ринку перевищить $ 2 трлн.

У звіті стратегів Fundstrat йдеться, що крім біткоіна на цьому тижні максимуми зможуть оновити найбільші альткоіни. Особливу увагу вони приділяють Cardano (ADA).

Цей альткоін, за прогнозами аналітиків, зможе домогтися дуже хороших результатів в середньостроковій перспективі. Його привабливість підігрівається інформацією про готовність розробників активувати опцію по запуску смартконтрактів на блокчейні.

ADA за останні сім днів подорожчав більш ніж на 50% до $ 2,17. Монета вже потрапила до першої трійки криптовалют, обійшовши Binance Coin (BNB) за капіталізацією.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *