30 Листопада 2021 в 20:55
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Кандидат у Конгрес намагається змістити анти-крипто прихильника

Конгрес
Share this page to Telegram

Бувши учителем з початкової школи, Ааріка Роудс поділилася з тим, що планує використати свій час у Конгресі, намагаючись боротися за збереження інновацій присвячених біткойну в США.

Також бувши кандидатом, що балотує, від імені 30-го виборчого округу Каліфорнії серед представників США, Ааріка Роудс приступила до збору внесків кампанії на підтримку біткойнів за допомогою використання Lighting Network.

У вівторок Родс повідомила свою аудиторію у Твіттері, що вебсайт кампанії почав використовувати Lighting для внесків у кампанію, крім чинних опцій таких як BitPay для біткойнів (BTC) і Bitcoin Cash (BCH). За словами кандидата в конгрес, це було зроблено для того, щоб зробити кампанію доступнішою для виборців, які голосуватимуть за Ааріку на перших виборах у Каліфорнії та, можливо, на загальних виборах включно. До речі, перші вибори відбуватимуться у червні 2022 року, а загальні трохи згодом.

Родс планує усунути свого колегу-демократа Бреда Шермана, який був представником округу з 2013 року і все ще розраховує на переобрання. За час свого перебування на посаді представника Шерман прославився кількома негативними заявами щодо криптовалют. У тому числі він закликав заборонити використання цифрових технологій і називав прихильників крипто-руху «шахраями та шарлатанами». Тому Роудс заявила, що хоче використати свій час у Конгресі, «борючись за збереження інновацій Біткойн» у США.

Більшість місцевих законодавців, які виступили на підтримку закону про криптовалюту та інші ініціативи, присвячені цій сфері, вже виграли вибори. Раніше цього місяця, Ерік Адамс, який виграв свого опонента на республіканських виборах мерів Нью-Йорка, заявив, що почне приймати свої зарплати в криптовалюті. Крім цього він яскраво просував запуск біткойна під назвою New York CityCoin (NYCCoin). До перемоги, на переобраннях 2 листопада, мер Маямі, на ім’я Френсіс Суарес розповів про свої наміри ввести в місті «найпрогресивніші закони про криптографію»

Попри те, що кілька нинішніх членів Конгресу вже приймають внески у вигляді криптовалют для своїх кампаній з переобрання, публічно оголошувати та просувати це, як і раніше, є новим концептом, враховуючи, як мало федеральних виборів у США пройшло з моменту 2017 року. Кандидат, зацікавлений у позиції Роба Портмана в Сенаті від штату Огайо, Морган Харпер нещодавно заявила, що вона на цей час “перебуває в режимі навчання” криптографії та закликала громадськість висловлювати свою думку про те, як законодавці можуть “мати справу з анти-крипто прихильниками” і водночас заохочувати інновації».

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар