Майнінг криптовалют карта

Канадська компанія скупила 60% відеокарт для Майнінгу від Nvidia

Канадська компанія Hut 8 оголосила про покупку спеціалізованих для майнінгу відеокарт від Nvidia на суму в $ 30 млн.

Канадська майнінг компанія Hut 8 купила спеціалізовані відеокарти від Nvidia для видобутку криптовалюта. Про це компанія повідомила в офіційному прес-релізі.

Сума угоди склала $ 30 млн, що становить близько 60% продажів від прогнозованих в Nvidia. Нагадаємо, в кінці лютого Nvidia прогнозувала продати спеціалізовані для майнінгові відеокарти на суму в $ 50 млн. Очікується, що поставки відеокарт почнуться вже в травні і закінчаться влітку 2021 року.

Nvidia перенаправляє інтереси


Разом з партією відеокарт від Nvidia, в Hut 8 планують збільшити обчислювальні потужності на 1600 гігахешей. Як заявили в самій Hut 8, відеокарти будуть добувати криптовалюту альтернативних блокчейнів, зберігаючи при цьому вигоду від виплат в біткоінах.

Майнерів американська компанія теж не обділила увагою. Виробник відеокарт оголосив про намір випускати нові, більш потужні процесори Cryptocurrency Mining Processor (CMP), які підходять для майнінгу криптовалют ether (ETH).

У той же час за повідомленнями інсайдерів, компанія вже працює над новим пристроєм для майнінгу з потужністю майже двох відеокарт GeForce RTX 3090. За попередньою інформацією потужність новинки складе 210Мх / с, а коштувати відеокарта буде в районі $ 3000..

Варто відзначити, що розробка нового продукту навряд чи означає закінчення дефіциту відеокарт. Незважаючи на плани виробника відеокарт, дефіцит може зберегтися до кінця року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *