Біткоін

Канадська компанія Bitfarms побудує в Аргентині біткоін-ферму

Канадська майнінгова компанія Bitfarms, заснована у 2017 році, оголосила про будівництво біткоін-ферми в Аргентині. Організація першої завершила довгостроковий проспект емісії з Комісією з цінних паперів Онтаріо.

Компанія стала публічною в липні 2019 року, зараз її акції котируються на фондовій біржі Nasdaq і Торонто під тікером BITF.

Організація володіє п’ятьма підприємствами з видобутку криптовалют у Квебеку, понад 99% з яких працюють на відновлюваній енергії гідроелектростанцій.

Нещодавно компанія приступила до будівництва заводу в Аргентині. Очікується, що до 2022 року новий об’єкт буде споживати до 210 Мегаватів електроенергії, що поставляється приватною енергетичною компанією.

Ферма розмістилася на землі приватної енергетичної компанії, низький попит на продукт якої в цьому районі дозволив компанії підписати восьмирічну угоду з Bitfarms. На сьогодні завершена більша частина проєктних та інженерно-конструкторських робіт для нового заводу.

Очікується, що на майнінговій фермі буде розміщено понад 55000 одиниць обладнання, в тому числі 48000 сучасних майнерів MicroBT, придбаних на початку 2021 року.

З урахуванням розширення у Квебеку і Парагваї ми можемо досягти нашої корпоративної мети в 8 екзахеш в секунду до кінця 2022 року. В Аргентині ми маємо $ 2,2 за кіловат-годину, що істотно знижує нашу і без того низьку вартість видобутку біткоіна, – сказав генеральний директор Bitfarms Еміліано Гродські.

На сьогодні для майнінгу біткоїна в усьому світі використовується близько 160 Ех / с, при цьому Bitfarms прагне взяти під контроль 5% від загального хешрейту BTC.

Кожні 10 хвилин винагороду в розмірі 6,25 BTC нараховується тим, кому вдається добути новий блок в блокчейні біткоіна, всього нараховується 900 BTC в день. При ціні близько $ 56 000 за біткоін майнери по всьому світу отримують більше $ 50,4 млн в BTC кожен день за роботу по перевірці та підтвердженню транзакцій.

Якщо Bitfarms вдасться досягти 5% від загального хешрейту, компанія зможе отримувати близько $ 2,5 млн в день.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *