Tesla

Каліфорнійця заарештували за покупку Tesla і біткоіна

Уряду не сподобалося, як чоловік отримує і використовує державні позики.

Житель сонячного штату Лебніц Тран був заарештований за покупку Tesla і біткоіна. Звичайно, передували цьому шахрайські дії з боку Трана. 40-річний американець подав від імені кількох фізичних і юридичних осіб понад три десятки заяв. У документах він просив видати йому позики в рамках програм захисту громадян і підприємств від економічних наслідків епідемії COVID-19.

Паперова тяганина виправдала себе – чистий прибуток жителя Сан-Хосе оцінюється правоохоронцями в $ 2,000,000. Хоча після отримання великої суми не обійшлося без покупки розкішної Tesla і походів по ресторанах, в цілому Тран дбайливо поставився до отриманих коштів – купив криптовалюту і відкрив персональні інвестиційні рахунки.

Покарання для громадянина, який вирішив поліпшити своє матеріальне становище, може виявитися вкрай суворим: до 20 років за шахрайство з використанням електронних пристроїв і ще до 30 років – за введення в оману банківських установ.

Схема отримання державної допомоги на ім’я підставних осіб з подальшим придбанням біткоіна стала популярною в США. Крім приватних осіб, вдаються до неї цілі компанії. У березні шахрайська мережа з Каліфорнії, подавши понад 150 підроблених заяв, залучила близько $ 22,000,000, частина з яких пізніше була спрямована на покупку BTC.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.