JPMorgan

JPMorgan: DeFi розвиватимуться повільніше, ніж прогнозувалося

Відповідно до аналізу стратегів JPMorgan Chase & Co, розвиток децентралізованих фінансів, однієї з найбільш рекламованих тенденцій в області криптовалют, буде менш лавиноподібним, ніж здавалося спочатку.

Децентралізоване фінансування або DeFi відноситься до послуг на основі блокчейну, включаючи запозичення, інвестиції та торгівлю, за межами банківської системи. Багато програм працюють у мережі Ethereum і використовують власний токен ETH, ціна якого цього року зросла приблизно на 540% вище за $4800.

У доларовому вираженні зростання DeFi на блокчейні Ethereum цього року перевищило 780%, переважно за рахунок зростання ціни ефіру, так написано в дослідженні команди JPMorgan на чолі з Ніколаосом Панігірцоглу. За їхніми словами, аналіз обсягу токенів Ether, заблокованих у DeFi, вказує на повільніше, але стійке зростання на 50% у 2021 році.

eth

Немає жодних сумнівів у тому, що DeFi знаходиться на ранніх стадіях становлення і, отже, має великий потенціал для зростання з часом, – заявили стратеги. – Але доки сектор не стане мейнстримом, він стикається з перешкодами, особливо нормативними.

Регулюючі органи почали звертати увагу на криптокредитування, побоюючись ризиків учасників ринку. За даними трекера CoinGecko, у п’ятницю загальна ринкова вартість DeFi становила понад $170 млрд порівняно з $22 млрд на початку 2021 року.

eth
Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.