JPMorgan

JPMorgan: біткоін ще не досяг дна і продовжить дешевшати

Аналітики компанії Fundstrat вважають, що скоро біткоін (BTC) відскочить до $ 50 000. Відповідні сигнали вони помітили на графіку руху найбільшої криптовалюти.

Однак їхні колеги з банку JPMorgan, навпаки, прогнозують, що BTC ще не досяг дна. Тому корекція буде тривати.

Біткоін в середньостроковій перспективі буде торгуватися нижче $ 36 000. Мінімальне значення очікується на рівні $ 24 000, підкреслив стратег JPMorgan Ніколаос Панігірцоглу.

Він звернув увагу на різке зниження інтересу інституційних інвесторів до біткоіна. На думку експерта, така тенденція стала результатом травневого обвалу курсу BTC, що втратив минулого місяця близько 40%.

Таке сильне потрясіння, яке пережила криптовалюта, поки не дозволяє їй швидко оговтатися від втрат і відновити експансію, йдеться в записці аналітиків JPMorgan.

У порівнянні з золотом, біткоін періодично демонструє вищу амплітуду коливань. У цій ситуації інституціонали, швидше за все, віддадуть перевагу зберіганню своїх капіталів в дорогоцінному металі, а не в цифровій валюті.

Тим більше золото зараз торгується на найвищому рівні за останні п’ять місяців. Ціна тройської унції дорогоцінного металу подорожчала 1 червня до $ 1900.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *