Ізраїльський інвестиційний гігант Altshuler Shaham вклав $ 100 млн в GBTC

Найбільша ізраїльська фірма в галузі управління активами і страхування Altshuler Shaham вклала $ 100 млн в Grayscale Bitcoin Trust (GBTC). Інвестиції були зроблені при ціні BTC в $ 21 000.

Відповідно до публікації в місцевому ЗМІ, одна з найбільших інвестиційних компаній Ізраїлю, під управлінням якої знаходяться активи вартістю понад $ 50 млрд, вклала $ 100 млн в траст на біткоіни Grayscale. Фірма інвестувала в GBTC в другій половині минулого року, коли біткоін торгувався приблизно по $ 21 000.
Grayscale Bitcoin Trust був заснований в 2013 році і являє собою найбільший в світі траст на біткоінів, що пропонує інвесторам можливість отримати доступ до першої криптовалюти. В даний час Grayscale управляє чистими активами на суму $ 42.1 млрд у всіх своїх кріптовалютних трасти і фондах.

За словами джерела, знайомого з ситуацією, крім покупки акцій Grayscale, Altushler проявила інтерес до деяких ICO в Ізраїлі ще в 2017 році:

«У Altushler є відділ альтернативних активів, що володіє гаманцями ETH і BTC. Він був активний в минулому, а тепер знову вивчає індустрію ».

Судячи з усього, скоро Grayscale зможе запропонувати більше кріптовалютних продуктів. Днями компанія опублікувала дев’ять вакансій для розвитку напрямку ETF. Це говорить про намір фірми запустити біржові фонди на криптовалюту.

Раніше стало відомо, що Grayscale призупинила прийом інвестицій в фонди Grayscale Bitcoin Trust і Digital Large Cap Fund (GDLC). Швидше за все, це пов’язано з падінням курсу акцій фондів нижче ціни активів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.