AML

Ізраїль прийняв нові правила AML для криптовалют

Ізраїль прийняв нові правила боротьби з незаконною діяльністю у криптоіндустрії.

У неділю уряд Ізраїлю ввів нові правила боротьби з відмиванням грошей (AML), які вимагають від місцевих фінтех-компаній та постачальників послуг віртуальних валют (VASP) отримання операційної ліцензії, повідомило місцеве інформаційне агентство Globes.

Як повідомляється, Управління цінних паперів Ізраїлю та Управління з нагляду за ринками капіталу, страхування та пенсійних накопичень Ізраїлю зараз розглядають заявки на отримання такої ліцензії від кількох криптовалютних фірм.

Шломіт Вегман, директор Ізраїльського управління із заборони відмивання грошей та фінансування тероризму (IMPA), заявив, що нові правила AML допоможуть країні припинити злочинне використання цифрових активів, а також забезпечать галузі більшу підтримку та легітимність, повідомляє The Jerusalem Post.

Цього року уряд Ізраїлю активно працює над нормативними актами, спрямованими на боротьбу із незаконною діяльністю, пов’язаною із криптовалютами. У липні Міністерство фінансів Ізраїлю запропонувало закон, який зобов’язує мешканців країни подавати податкові декларації при купівлі криптовалют на суму понад 61 тис. доларів. Раніше повідомлялося, що міністр оборони Ізраїлю уповноважив сили безпеки конфіскувати криптовалютні рахунки, які, як вважають, пов’язані з бойовим підрозділом ХАМАС.

Тим часом центральний банк Ізраїлю займається тестуванням CBDC. Банк Ізраїлю випустив цифрову валюту центрального банку у рамках пілотного тестування у червні 2021 року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.