CNMV

Іспанський регулятор через Twitter попередив футболіста Андреса Іньєсту про ризики криптовалют

Національна комісія з ринку цінних паперів Іспанії (CNMV) попередила через Twitter знаменитого футболіста Андреса Іньєсту про ризики інвестицій у криптовалюти.

Відомий півзахисник, який грав за «Барселону» та збірну Іспанії, Андрес Іньєста (Andrés Iniesta), 24 листопада розмістив у Instagram та Twitter свої фотографії поряд із ноутбуком, на екрані якого було відкрито сайт біржі Binance. У руках спортсмен тримав смартфон, на якому було показано кілька основних ринків криптовалют, включаючи біткоїн та Binance Coin.

Варто зазначити, що на зірку футболу підписано понад 38 мільйонів людей в ​​Instagram та понад 25 мільйонів у Twitter. Повідомлення в Instagram, де Андрес Іньєста просуває торгову платформу Binance, зібрав понад 270 тисяч лайків.

Реклама торгового майданчика, що транслюється на таку величезну аудиторію, не могла не привернути увагу влади. Через 12 годин після того, як він розмістив повідомлення, до Іньєсті через Twitter звернулася Національна комісія з ринку цінних паперів та попередила гравця про ризики криптовалютних інвестицій.

«Привіт, Андрес Іньєста. Криптоактиви мають деякі значні ризики, оскільки це нерегульовані продукти».

Посилаючись на свої нормативи від лютого 2021 року, CNMV підкреслив, що інвестори повинні бути належним чином проінформовані про криптовалюту та пов’язані з нею ризики, перш ніж інвестувати та давати фінансові консультації. Андрес Іньєста та Binance поки не повідомили, чи укладали вони комерційний контракт на просування послуг торгового майданчика.

Нагадаємо, що Іспанська національна комісія з ринку цінних паперів (CNMV) запропонувала заборонити вуличну рекламу біткоїну в країні та посилити контроль за криптовалютною індустрією в цілому. Крім того, CNMV і Банк Іспанії випустили спільне попередження про інвестиційні ризики, притаманні криптовалютам. Регулятори деяких країн негативно ставляться до реклами криптовалют. У вересні регуляційні органи фондового ринку Канади направили попередження місцевим біржам криптовалют про неприпустимість реклами, яка порушує закон про цінні папери.
Влада Індії нещодавно внесла до законопроєкту з регулювання криптовалют заборону на «активне підбурювання» до інвестицій з боку криптовалютних компаній, у тому числі бірж.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.