Майнінг

Iris Energy забезпечить у Техасі потужності для майнінгу 600 МВт

Майнінгова компанія Iris Energy уклала угоду з енергокомпанією AEP Texas про підключення до електромережі в Техасі дата-центру для видобутку біткоїну потужністю 600 МВт.

Це потенційно збільшить обсяг доступної фірмі електроенергії зі 165 МВт (відповідає хешрейту 4,6 EH/s) до 765 МВт (22 EH/s).

Виходячи з кількості зарезервованого майнінгового обладнання, Iris Energy склали план, згідно з яким у 2023 році обчислювальні потужності досягнуть 15,4 EH/s при використанні приблизно 530 МВт.

Компанія зводить майнігові ферми в канадській провінції Британська Колумбія, для яких вже забезпечила електропостачання.

Будівництво будівель дата-центру в Техасі фірма розраховує закінчити до кінця 2022 року, а підключення до них електрики зробити в першому кварталі 2023 року.

Iris Energy заплатила AEP Texas $19 млн як гарантійний депозит та передоплату на проведення робіт з прокладання ліній енергопостачання.

Об’єкт розташується в районі містечка Панхандл із великою кількістю джерел поновлюваної енергії, наголосили в компанії.

На момент написання Iris Energy керує одним майнінговим центром у Британській Колумбії потужністю 30 МВт. На 98% підприємство використовує екологічну гідроелектроенергію.

Нагадаємо, у серпні 2021 року компанія подала заявку в SEC на отримання прямого лістинга на Nasdaq, хоча раніше розглядала варіант виходу на фондовий ринок через угоду зі SPAC.

У жовтні Iris Energy знову змінила намір та вирішила стати публічною шляхом проведення IPO. Спочатку фірма заявила про плани залучити під час розміщення $100 млн, а потім підняла хардкап до $223 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.