криптовалюта краща

Інвестиції в кріптовалютние фонди впали до мінімального рівня з початку 2021 року

Приток активів в кріптовалютні фонди минулого тижня виявилися мінімальними з початку поточного року, в той час як біткоін консолідувався нижче історичних максимумів, свідчать дані нового звіту CoinShares.

Вкладення в інвестиційні механізми на базі криптовалюти впали до $ 108 млн протягом тижня, що закінчується 5 березня. В ході попереднього тижня сума становила $ 400 млн. Продукти на базі біткоіну залучили 90% від цього числа, за ними йдуть Ethereum і Polkadot.

Незважаючи на відносне затишшя, чиста сума притоку в цьому кварталі вже досягла рівнів четвертого кварталу 2020 року. На подібні інвестиційні механізми тепер доводиться 7% обсягів торгів біткоіну проти 4% в 2020 році.

У лютому обсяг активів під управлінням торгованих на біржах кріптовалютних продуктів (ETP) подвоївся до $ 43,9 млрд. Більша частина інвестицій як і раніше зосереджена в біткоіни-трасті Grayscale (GBTC), цінні папери якого зараз торгуються нижче ціни відповідної їм частки біткоіни.

Минулого тижня CoinShares відкрила забезпечений ефіром ETP на швейцарській фондовій біржі SIX під тікером ETHE. Тим часом, в Канаді допустили до торгів ще один, вже третій, торгується на біржі фонд (ETF) на базі біткоіну. CI Galaxy Bitcoin ETF був запущений компанією CI Global Asset Management у співпраці з Galaxy Digital і почав звертатися на Фондовій біржі Торонто сьогодні під тікером BTCX. Минулого місяця канадський регулятор схвалив інструменти Purpose Bitcoin ETF (BTCC) і Evolve Bitcoin ETF (EBIT).

«Ми віримо в те, що розвивається клас цифрових активів надає привабливі можливості для зростання і диверсифікації. CI Galaxy Bitcoin ETF пропонує просту і безпечну точку доступу для традиційних інвесторів, охочих працювати з біткоіни », – заявили в компанії.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *