21 Листопада 2021 в 06:25
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Інвестиція: як заробити на зростанні токена 1inch

Криптовалюти
Share this page to Telegram

Аналітик TradingView Олександр Клінков про перспективи багаторазового зростання ціни токена агрегатора децентралізованих бірж.

1inch – це агрегатор децентралізованих бірж (DEX), що поєднує кілька бірж DEX в одну платформу з метою надати своїм користувачам найефективніші маршрути для свопів на всіх платформах.

Глобальний аналіз:

З травня до жовтня ринок перебував у тривалому накопиченні в широкому діапазоні $4-1,7. Наприкінці жовтня стався сильний імпульс вгору на 180%, тоді ціна досягла позначки $7,7. Детально звернемо увагу на цей імпульс, він важливий при побудові глобальної картини, оскільки утворив продовження висхідного тренду. Також на настрій всього ринку сильно впливає біткоін, що росте. За моїми очікуваннями, ми побачимо його вище за $100 тис. протягом 2-3 місяців.

Ключовий рівень 1INCH – $3,50 (50% за корекцією фібоначчі). Ціна утворює висхідний тренд та продемонструвала органічну корекцію на 50%. Якщо тенденція збережеться, то висхідний тренд приведе нас до рівня $8 і вище. Потенціал зростання щонайменше 100%.

Локальний аналіз:

Ключовий рівень $3,5 показав чинність, на цій відмітці з’явилися покупці. У цьому випадку я вважаю, що треба орієнтуватися на локальні рівні на 4h-таймфреймі, щоб розуміти подальший рух ціни.

Для продовження зростання ціна має закріпитися вище за рівень $4,6, якийсь час поторгуватися там, можливо навіть дати невелику корекцію, щоб звільнити ліквідність.
Корекція допоможе набрати силу для наступного ривка до зони $5,6.

План на купівлю та фіксацію:

Покупки: $3,8-3,5. Я рекомендую встановити stop-loss нижче за рівень $3,25.
Продаж: $10 – 16 і вище.

Ризик/Прибуток: 1/8

Якщо протягом 3-6 місяців 1INCH успішно проб’є зону історичного максимуму $7,87, ми можемо побачити 1INCH $20, а може навіть вище.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар