Криптобіржі

Інвестори відновили виведення активів з BTC-фондів в ході «найспокійнішого» тижня з жовтня 2020 року

Інвестиційні продукти на базі цифрових активів зареєстрували невеликий відтік капіталів загальним обсягом $ 4 млн протягом останнього тижня. Про це йдеться в новому звіті компанії CoinShares.

Відтоки з фондів біткоіна склали $ 7 млн. Минулого тижня відбувся поділ переваг інвесторів по регіонах: північноамериканські BTC-фонди залучали інвестиції, тоді як європейські їх втрачали.

Багатоактивні фонди виявилися найбільш популярними та залучили $ 1,2 млн. Інвестиції в них з початку року становлять $ 362 млн або 16,5% від загального обсягу активів під управлінням. У пропорційному вираженні притоки в багатоактивні фонди є найбільшими: фонди на базі біткоіна з початку року збільшили активи на 15,6%, а Ethereum – на 9,9%.

«Хоча притоки залишаються відносно невеликими, у порівнянні з біткоінами й Ethereum, ці дані припускають, що інвестори все більше прагнуть до диверсифікації своїх активів в цифрових валютах», – відзначають CoinShares.

Протягом останнього тижня фонди ефіру зафіксували помірний приплив в $ 0,8 млн, тоді як інструменти на базі Binance Coin і Cardano залучили $ 0,4 млн і $ 0,6 млн відповідно.

В цілому, заявляють аналітики, останній тиждень виявилася спокійною з жовтня 2020 року – обіг інвестиційних продуктів на основі криптовалют склав всього $ 1,58 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.