Internet Computer (ICP)

Internet Computer (ICP) приєднується до ринку DeFi

Після апгрейду мережі розробники можуть створювати свої децентралізовані програми, а користувачі обмінюватися токенами.

До ринку DeFi приєднується один із гучних проєктів 2021 року – Internet Computer (ICP) – команда якого прагне замінити своїм проєктом Інтернет і була схвалена учасниками Форуму в Давосі. Розширення функціоналу смартконтрактів підтримала переважна більшість користувачів.

Домінік Вільямс, голова компанії-розробника Dfinity, докладно розповів про зміни:

Блокчейн Internet Computer – це єдиний блокчейн, який дійсно масштабується, ефективно працює зі швидкістю Інтернету, і де смартконтракти можуть надавати вебдосвід безпосередньо кінцевим користувачам без потреби в інших сервісах. такі як хмарні обчислення, що забезпечують набагато сильнішу стійкість до цензури. Тепер спільнота прийняла цю пропозицію, і Network Nervous System DAO модернізувала мережу, смартконтракти “каністр” на Internet Computer вперше отримали можливість зберігати та передавати токени ICP, полегшуючи розробку нового покоління DeFi, і також дозволяючи поєднувати DeFi з функціями соціальних мереж та ігор формі SocialFi та GameFi, прокладаючи шлях до мільярдів кінцевих користувачів.

Серед простих прикладів: місцева децентралізована версія WhatsApp OpenChat – незабаром дозволить користувачам надсилати один одному токени ICP через миттєві повідомлення.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.