Intel

Intel скоро представить ASIC Bonanza Mine

Представники технологічного гіганта Intel представлять те, що вони назвали “наднизьковольтним енергоощадним ASIC для майнінгу біткойнів“, що отримало назву “Bonanza Mine“, під час технологічного заходу наступного місяця.

Декілька доступних подробиць було включено до посібника з презентації для Міжнародної конференції IEEE за твердотілими схемами 2022 року, яка має відбутися з 19 по 26 лютого. Презентація Intel, про існування якої вперше повідомило Tom’s Hardware, відбудеться 23 лютого.

Попри мізерну інформацію про майбутню презентацію, минулі події та інформаційні випуски вже давно вказували на інтерес Intel до розробки обладнання, пов’язаного з біткойнами.

Декілька років тому Intel була відзначена як технологічний партнер у презентаційних матеріалах для біткойн-стартапу 21 Inc., який на момент створення матеріалів збирав раунд фінансування у розмірі 75 мільйонів доларів. Ці матеріали показали, що Intel виробляла чіпи для майнінгу на своєму ливарному заводі для використання 21 Inc. З усім тим, ніколи не було ясно, чи використовувалися власні чіпи Intel для майнінгу, крім цієї конкретної бізнес-угоди.

У 2018 році Intel отримала патент на енергоефективний процес видобутку біткойнів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.