NVIDIA-A100-PCIe-1

Інсайдер: Nvidia може випустити прискорювач для майнінгу CMP HX

Компанія Nvidia розглядає можливість випуску прискорювачів для майнінгу CMP HX на основі графічного процесора GA100.

Чіп GA100 використовується в професійних прискорювачах Nvidia A100, випущених за кілька місяців до лінійки GeForce RTX 30.

На відміну від ігрових Ampere, чіп GA100 має окремі ядрами CUDA для розрахунків подвійної точності і розроблений спеціально для інтенсивних обчислювальних навантажень.

«GA100 – це монстр для майнінгу», – написав kopite7kimi, не уточнивши, яку продуктивність продемонструє новий пристрій.

Вперше GA100 і прискорювач A100 в форм-факторі SXM4 з’явилися в продажу в травні 2020 року. Пізніше Nvidia представила модель прискорювача в форматі двухслотовой карти розширення PCI Express 4.0 x16 для дата-центрів з централізованим охолодженням.

Професійні прискорювачі багато в чому схожі з майнінговими відеокартами. Обидва типи пристроїв вимагають потужних обчислювальних графічних процесорів і не мають роз’ємів для дисплея.

Тензорне ядро ​​A100 видає до 19,5 TLFOP при обчисленнях з одинарною точністю. Карта оснащена 40 ГБ пам’яті HBM2 зі швидкістю 1,6 ТБ / с. Розмір спрямованого ациклического графа [DAG] становить 3,49 Гб для Ethereum і 3,58 Гб для Ethereum Classic.

Для задоволення попиту з боку Майнерів, компанія анонсувала лінійку чіпів NVIDIA CMP (Cryptocurrency Mining Processor) для професійного майнінгу.

Пізніше в мережі з’явилися перші фотографії графічного процесора Nvidia Gigabyte CMP 30HX, молодшої моделі нової серії.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *