Цифрова валюта

Індонезія випустить власну національну цифрову валюту

Цифрова рупія стане повноцінним платіжним інструментом нарівні з фіатними грошима.
Глава Центрального банку Індонезії Перрі Варджійо заявив про намір регулятора випустити власну національну цифрову валюту (CBDC), пише Reuters. Зараз регулятор вивчає доступні платформи, які можна використовувати для створення цифрової рупії, яка, за словами Варджійо, стане повноцінним платіжним інструментом нарівні з фіатом. Конкретні терміни тестування і запуску CBDC глава ЦБ Індонезії не зазначав.

На цей час індонезійське законодавство забороняє використання криптовалюти як платіжного інструменту, проте торгівля цифровими активами на території країни дозволена.

У серпні поточного року до тестування цифрової вони приступить Банк Кореї. Перевірка працездатності національної цифрової валюти (CBDC) буде здійснюватися до грудня 2021 року. Зараз регулятор знаходиться в пошуках технічного партнера для запуску цифрової вони. Учасникам тестування будуть доступні платежі, грошові перекази та депозити на мобільних пристроях з використанням національної цифрової валюти.

Ближче всіх до випуску власної національної цифрової валюти знаходиться Китай. Співробітники найбільшого китайського ритейлера JD.com вже можуть отримувати зарплату в цифровому юані.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *