Біткоін

Індія готується визнати біткоін окремим класом активів

Посилаючись на різні джерела, що належать до індійської криптоіндустрії, The New Indian Express повідомляє, що історичне прийняття біткоіна Сальвадором змусило уряд розглянути питання про віднесення біткоіна до окремого класу активів.

Рада з цінних паперів і бірж Індії (SEBI) має намір переглянути поточну заборону на криптовалюті і взяти під контроль регулювання криптовалютою.

Тим часом провідні представники криптоіндустрії країни не перестають вести переговори з міністерством фінансів про новий набір нормативних правил.

Повідомляється, що новий законопроєкт про регулювання криптовалютою, ймовірно, потрапить до парламенту для обговорення в період сезону дощів.

Зовсім недавно Резервний банк Індії (RBI) знову заборонив кредиторам працювати з компаніями, чий бізнес пов’язаний з віртуальними валютами. Рішення продиктоване високою волатильністю криптовалют, а в цей перелік насамперед потрапили криптовалютні біржі.

Однак приклад Сальвадора та інших країн Латинської Америки змусив індійських регуляторів задуматися про зміну своєї позиції.

За словами глави RBI Шактіканта Даса, серйозні побоювання з приводу криптовалют залишаються, проте, новий комітет, який працює над законом про регулювання криптовалют, має намір «вивчити загальну картину і зробити оптимальний крок вперед».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *