Індія

Індійським крикетним командам заборонено співпрацювати з криптовалютними біржами

Рада з контролю за крикетом Індії (BCCI) заборонила крикетним франшизам співпрацювати з криптовалютними біржами для розміщення реклами, оскільки криптовалютний сектор недостатньо регулюється.

Крикетна рада Індії видала документ, в якому сказано, що всім франшизам, включаючи Індійську прем’єр-лігу з крикету (IPL), необхідно відмовитися від будь-яких рекламних партнерств із криптовалютними біржами.

За даними The Economic Times of India, позиція Ради з контролю за крикетом ґрунтується на тому, що криптовалюти як клас активів не регулюються в Індії. Тому заборона зберігатиметься доти, доки уряд не створить законодавчу базу для регулювання криптовалютного сектору.

Деякі крикетні команди отримали пропозиції від бірж, які хочуть стати їх спонсорами напередодні наступного сезону з крикету. Як мінімум, двом командам вже довелося скасувати ці угоди.

«Це велика втрата можливостей. Сума, яка була запропонована як спонсорська, була в 1.5 рази більшою, ніж платить наш поточний спонсор. Вони хотіли асоціювати свій бренд із нами та були готові заплатити за це», – сказав керівник однієї з команд.

У середині листопада стало відомо, що уряд Індії може заборонити використання криптовалюту для оплати товарів і послуг, при цьому буде дозволено торгівлю цифровими активами. Для доопрацювання проєкту Міністерство фінансів провело серію закритих зустрічей із Резервним банком Індії (RBI) та з представниками криптовалютної індустрії.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.