3 Листопада 2022 в 17:25
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ілон Маск знову просуває Dogecoin

Головний ентузіаст мемної монети Dogecoin знову натякнув, що коін прийматиметься як платіжний засіб на платформі Twitter.

Великий інфлюєнсер Ілон Маск, чиї коментарі традиційно стрясають ринок криптовалют, знову дав зрозуміти криптоспільноті, що планує додати підтримку мемного коіна Dogecoin як платіжний засіб на соціальній платформі Twitter, власником якої він, нарешті, став минулого тижня після багатьох місяців напружених переговорів, обміняти Dogecoin можливо на сервісі обміну криптовалют avanchange.com

Всі чудово знають, що широко відомий і часто одіозний американський бізнесмен є давнім фанатом Dogecoin, він і сам не приховує цього. Маск також уже не раз давав зрозуміти, що прагнутиме інтеграції платіжної системи в Twitter, не виключаючи при цьому підтримку криптовалюти. Нагадаємо, що при цьому платформа вже веде внутрішню розробку власного криптогаманця.

Після того, як Маск став повноправним господарем Twitter, він продовжує демонструвати бурхливу активність на платформі, наводячи тут нові порядки. Так, одним із його перших кроків стало звільнення топ-менеджерів соцмережі. У своєму обліковому записі в Twitter Маск змінив статус на «Гаряча лінія з прийому скарг на Twitter» (Twitter Complaint Hotline Operator).

Цього ранку обліковий запис @StonksReddit запитав Маска, працює він зараз сам або співпрацює з розробниками над впровадженням платіжного рішення Dogecoin на соціальній платформі. У відповідь бізнесмен опублікував смайлик, що зображує два великі очі. Це можна розцінювати як натяк на те, що він справді розглядає зараз це питання.

Також Маск виношує ідею «супердодатку» Super App, названого X (він є власником сайту x.com), який підтримував би практично будь-який функціонал, від соцплатформи та мікроплатежів до ігор та доставки їжі. У Китаї існує зараз схожий додаток WeChat.

У будь-якому випадку, криптоспільство впевнене, що натяки та загравання Маска з темою Dogecoin напевно продовжаться.

Тим часом за умов поточного ведмежого ринку курс Dogecoin продовжує демонструвати приголомшливі успіхи. Цього року DOGE став одним із найуспішніших ключових альткоїнів і виявився набагато прибутковішим за головну криптовалюту світу, біткоїну (BTC). Лише за останні сім днів монета зросла у ціні на 110%.

Втім, на момент написання, за даними CoinMarketCap, вона торгувалася із внутрішньоденним зниженням на 5,9% у районі $0.138.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар