Ілон Маск

Ілон Маск вважає, що майбутнє, безумовно, за криптовалютою

Генеральний директор Tesla Ілон Маск поцікавився, яким може бути майбутнє HODL, думки спільноти розділилися між Bitcoin і Dogecoin.

Генеральний директор Tesla і SpaceX опублікував черговий туманний твіт, пов’язаний з криптовалютою. На цей раз він не згадав свій улюблений DOGE або Bitcoin, а просто написав у Твіттері питання, яке суспільство інтерпретувало як свого роду опитування Маска – яка монета отримає найбільшу капіталізацію, і відповідно, ціну, в майбутньому.

Спільнота, як і очікувалося, відповіла «Dogecoin» і «Bitcoin».

7345_0

Маск маніпулює ціною на DOGE своїми твітами

Маск, як відомо, є давнім шанувальником мем-монети DOGE, часто публікуючи меми з собакою сіба-іну і Місяцем з цього приводу.

Ці повідомлення генерального директора Tesla були гарні для Dogecoin на короткостроковій основі, сильно накачавши монету і навіть підштовхнувши її до нового рекордного максимуму в 0,44 долара минулого тижня в п’ятницю.

19 квітня монета все ще трималася на рівні 0,44 долара, але до теперішнього часу вона впала до цінової позначки 0,28 долара, що опинившись нестабільним активом, який можна легко перемістити за допомогою твіта такого великої впливової особи, як Ілон Маск.

Джон Макафі був шокований, дізнавшись про ціну DOGE.

Згідно з недавнім твітом Дженіс Макафі, дружини колишнього криптобарона Джона Макафі, остання була шокована, дізнавшись ціну мем-монети.

Зараз Макафі відбуває термін в іспанській в’язниці, чекаючи депортації в США для суду за ухилення від сплати податків, яким він займався останні вісім років.

У минулому Макафі розміщував різні ICO і їх монети у своєму акаунті в Twitter. Однак, мабуть, навіть він не міг уявити, що монета, яка спочатку виникла як жарт, буде демонструвати рух цін до настільки високих рівнів, що навіть громадськість готова говорити тільки про неї.

Прогноз Ілон Маск

Тим часом, нещодавно DOGE був прийнятий на озброєння декількома великими компаніями. Це прийняття, разом з твітами Маска, підняло монету до недавнього історичного максимуму.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.