Ілон Маск

Ілон Маск спровокував зниження курсу біткоіна словами пісні Linkin Park

Ілон Маск цієї ночі спровокував нове зниження курсу біткоіна, розмістивши в Twitter мем зі словами пісні Linkin Park «In the End».

«Вона: Я знаю, що говорила, що між нами все буде скінчено, якщо ти процитуєш ще одну пісню Linkin Park, але я знайшла іншого. Він: Тобто, урешті, це навіть не було важливо? » – йдеться на зображенні.

Повідомлення Маск супроводжував тегом «#Bitcoin» і емодзі з розбитим серцем. Криптовалюта відреагувала на його слова зниженням більш ніж на $ 1 000 протягом години та знову падає в момент публікації.

Біткоін

У травні Маск підтримав ідею про те, що Tesla може продати біткоіни через критику свого рішення про припинення приймання криптовалюти. Згодом він пояснив, що компанія поки що нічого не продавала, без урахування угод в першому кварталі.

Один з творців Dogecoin Біллі Маркус прокоментував повідомлення Маска словами з тієї ж пісні: «Ілон … Я довіряю тобі». На це Маск відповів ще одним мемом, який не мав негативного забарвлення, але після його повідомлення DOGE теж відразу ж почав знижуватися.

Раніше на цьому тижні CEO Tesla викликав підйом акцій Samsung Publishing Co., якій належить друга найбільша частка в фірмі SmartStudy Co., яка випустила вірусний кліп на дитячу пісню «Baby Shark» на YouTube. Акції корейської компанії піднялися на 10% після того, як Маск написав: «Baby Shark рве всіх! Більше переглядів, ніж людей ».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.