Huobi

Huobi Ventures запустила фонд на $ 10 млн для інвестицій в GameFi

Huobi Ventures, інвестиційний підрозділ криптовалютної біржі Huobi, відкрило фонд на $ 10 млн для інвестицій в стартапи індустрії ігор на блокчейні – GameFi.

Фонд Huobi Ventures надаватиме фінансування проєктів, що інтегрує ігри на основі блокчейну з механізмами децентралізованих фінансів. Завдяки моделі GameFi користувачі можуть заробляти, граючи та перепродавати різні цифрові предмети. Huobi надаватиме країнам фінансові та юридичні консультації, надавати їм технічну підтримку і допомагати в комунікаціях з громадськістю.

Huobi Ventures вже створило три окремих фондів для розвитку блокчейну, екосистеми HECO і невзаємозамінних токенів (NFT). У розмові з Cointelegraph керівник Huobi Ventures Юніка Інь (Unica Yin) заявила, що ігрова індустрія, що працює за принципом «грай заради заробітку», зараз стрімко розвивається. Тому Huobi Ventures має намір внести свій внесок у створення цікавих проєктів, інвестуючи в галузь GameFi.

«Ми впевнені, що в майбутньому технологія блокчейну внесе революційні зміни в ігрові бізнес-моделі та забере ключову роль при створенні ігор нового покоління. Ми готові надати необхідну підтримку і надати ресурси для масштабування проєктів, які скористаються перевагами інфраструктури Huobi Group », – сказала Інь.

У серпні Tron Foundation запустив фонд Tron Arcade на суму $ 300 млн з аналогічною метою – допомогти розвитку індустрії GameFi. Крім того, кілька днів тому Algorand Foundation теж висловив готовність надати гранти проєктам DeFi, що використовують блокчейн Algorand, для формування енергоефективної екосистеми.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.