Huobi

Huobi до свого 8-річчя розіграє подорож у космос

Всесвітньо відома блокчейн-компанія Huobi, криптовалютна біржа якої займає 3 місце за обсягом торгів, незабаром відсвяткує своє чергове народження. Цього року їй виповниться 8 років. Захід обіцяє бути більш ніж грандіозним та наповненим безліччю сюрпризів для користувачів. Зокрема, у Huobi хочуть розіграти путівку до космосу.

У рамках святкування 8-річчя від дня створення технологічного гіганта, в компанії мають намір розіграти велику кількість призів та приємних для користувачів бонусів. Щодо головного і найнезвичайнішого призу, то переможцем зможе стати лише одна людина, яка, власне кажучи, і зможе в буквальному значенні полетіти до космосу. У заяві Huobi сказано, що учасниками розіграшу можуть стати користувачі з усього світу, проте без обмежень також не обійшлося.

«Проводячи такий розіграш ми не можемо не включити до правил участі такий пункт, як здоров’я потенційного переможця. Щоб полетіти до космосу, так чи інакше потрібно мати міцний організм. Більш детальну інформацію щодо умов участі у конкурсі ми повідомимо трохи згодом», – розповів журналістам видання Cointelegraph директор зі стратегічного розвитку компанії Huobi Джефф Мей.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що криптовалютна біржа Huobi публічно заявила про намір видалити до кінця року всі рахунки трейдерів із Китаю.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.