NFT

Художник Марсель Ван Луіт випустить на Terra Virtua 5 NFT

Голландський художник Марсель Ван Луіт представив на популярному торговому майданчику для невзаємозамінних токенів (NFT) Terra Virtua свої нові роботи, випущені обмеженим тиражем. Вони являють собою серію з п’яти творів, три з яких з «Квіткової колекції».

Цей аукціон проводиться в момент, коли ринок NFT привертає велику увагу і розвивається в усьому світі. Нова художня колекція художника складається з трьох оригінальних робіт «Жираф», «Лев» та «Слони», які були створені ще до епідемії коронавірусу. Твори мистецтва символізують весну і розквіт природи.

На додаток до «Квіткової колекції» Марсель пообіцяв, що випустить ще дві роботи обмеженим тиражем. Перша буде створюватися у співпраці зі Скоттом Ліппсом, і це буде анімований портрет популярного канадського актора Кіану Рівза. Друга спільна робота – це відео з оригінальним саундтреком композитора, автором текстів і продюсером Джона Юбанка.

Марсель відомий створенням творів, натхнених красою природи. Він уже привернув інтерес любителів мистецтва, в тому числі Періс Хілтон, яка назвала свій портрет у виконанні майстра одним зі своїх улюблених творів мистецтва.

Мої роботи натхненні красою природи, і квіти відіграють велику роль в моїх творах мистецтва. Ця серія – данина поваги квітам, які є універсальним символом краси, що символізує комфорт, любов і прихильність, – зауважив голландський художник.

За словами Марселя, природа – «невичерпне джерело натхнення». Своїм мистецтвом він проповідує її красу, отримуючи безліч незабутніх вражень.

Terra Virtua – перша у світі повністю імерсивна платформа для цифрових колекційних предметів. Вона використовує технологію блокчейн, дозволяючи колекціонерам показувати віртуальні товари та взаємодіяти з ними у віртуальної реальності (VR), доповненої реальності (AR) і 3D на ПК.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *