Біткоін

Хоскінсон впевнений, що прикладом Сальвадора підуть багато країн

Після того, як Сальвадор став першою країною, яка прийняла біткоін в якості своєї національної валюти, CEO IOG Чарльз Хоскінсон заявив, що інші країни можуть наслідувати його приклад в майбутньому.

«У найближчі роки багато інших держав будуть використовувати криптовалюту як частину своєї грошово-кредитної політики (або як резерв у своїх центральних банках, або з використанням «крипто-рейок »для розрахунків в центральних банках)», – сказав Хоскінсон.

Творець Cardano також додав, що з цього моменту кожна держава повинна буде розробити свою власну стратегію в області криптовалют:

«Це узаконює переконання в тому, що ми повинні контролювати гроші в наших кишенях і, кінець кінцем, повинні контролювати, як ці гроші рухаються і хто їх отримує».

Хоскінсон заявив, що момент, коли Сальвадор прийняв біткоін як законний платіжний засіб, може стати їжею для роздумів про те, як далеко просунулася індустрія за 12 років.

«Ми, як галузь, виграли. Зараз ми просто розбираємося в деталях того, що це насправді означає “, – додав Чарльз Хоскінсон.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.