Новини Bitcoin

«Хороший момент для входу». Що буде з криптовалютою на наступному тижні

У квітні біткоін вперше з початку поточного року не приніс інвесторам прибуток за підсумками місяця. Чого очікувати від крипторинку далі та чому травень вважається позитивним місяцем для зростання цифрових активів?
У квітні біткоін подешевшав майже на 3% і вперше з початку поточного року не приніс доходу своїм власникам за підсумками місяця. За цей же період Ethereum виріс на 47% і досяг максимуму на позначці $ 2,9 тис.

2 травня вартість найбільшого за капіталізацією альткоіну вперше в історії досягла $ 2,9 тис. На цьому тлі знизилася і домінація біткоіна, за даними CoinGecko, вона становить 46,6%. Опитані експерти пояснили, що очікувати від крипторинку на наступному тижні та чому травень вважається позитивним місяцем для цифрових активів.

Тренд зберігається

Довгострокові інвестори як зберігали криптовалюту на своїх гаманцях, так і продовжують зберігати, зазначив Володимир Сметанін, генеральний директор фінансової компанії Newcent. Він підкреслив, що в минулому місяці не було зафіксовано великих рухів цифрових активів. За словами експерта, травень є стабільно позитивним і бичачим місяцем для інвесторів, оскільки за останні два роки в цьому місяці спостерігалось тільки зростання. Тому для інвесторів, які ще не увійшли на ринок, зараз хороший момент для входу, якщо розглядати перспективу до кінця року, вважає Володимир Сметанін.

Згладжене зростання

На крипторинку відбувається перекалібровка інвестиційних портфелів зі зменшенням частки біткоіна і збільшенням частки альткоіна, пояснив керівник відділу аналізу даних CEX.IO Broker Юрій Мазур. Він допускає, що через це котирування головної криптовалюти може знижуватися, однак дотримується думки, що по біткоіну на наступному тижні буде спостерігатися згладжене зростання, яке значно поступається зростанню альткоінів.

«Біткоін продовжить коливатися в рамках відносно широкого коридору $ 52-58 тис. з короткостроковими сплесками за межі кордонів діапазону», – зазначив експерт.

Ethereum серйозно націлився на рівень $ 3 тис., і цілком ймовірно, що активу вдасться досягти цієї позначки, вважає Юрій Мазур. Однак, після досягнення цього рівня активність альткоіна може знизитися і повторити динаміку біткоіна, а фокус інвесторів все більше зміщуватиметься у бік таких монет як DOT, UNI та XRP, додав він.

Інтерес до Ethereum

На зростання найбільшого за капіталізацією альткоіна вплинули останні технологічні зміни, зокрема хардфорк Berlin, пояснив Володимир Сметанін. За його словами, попит на актив збільшується через обіцянки розробників знизити комісії на транзакції в майбутньому.

На липень поточного року запланований вихід хардфорка London, в якому буде пропозиція щодо поліпшення EIP-1 ​​559. Оновлення повністю змінить алгоритм розрахунку комісій за транзакції та введе спалювання частини комісійних зборів, які зараз отримують майнери в якості винагороди.

Другий фактор, який штовхає ціну Ethereum вгору – це розвиток DeFi індустрії, додав генеральний директор фінансової компанії Newcent. Він зазначив, що близько 75-80% таких проектів працюють на смарт-контрактах, які взаємодіють завдяки токену Ethereum.

«Живий інтерес до Ethereum штовхає ціну вгору. Чого ми не можемо сказати про біткоіни, оскільки тут немає ніяких цікавих новин, пов’язаних з самим блокчейном, біткоін є самостійною одиницею, до якої складно прикрутити щось нове », – додав Володимир Сметанін.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *