18 Червня 2021 в 20:20
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Хешрейт біткоіна впав до мінімальних значень з середини листопада 2020 року

Біткоін
Share this page to Telegram

Разом з ціною біткоіна (BTC) в кінці поточного тижня падає й обчислювальна активність в мережі. Курс BTC в п’ятницю ввечері впритул наблизився до $ 37 000. Монеті поки явно не вистачає підтримки для зміни траєкторії руху.

Паралельно стрімкими темпами слабшають обчислювальні потужності на блокчейні. Ще в середині тижня хешрейт впав до мінімуму з грудня минулого року, тепер же цей показник знаходиться на найнижчому рівні з середини листопада.

За даними Blockchain.com, обчислювальні потужності 18 червня впали до 127,7 екзахеш в секунду (EH / s). Останній раз на такому рівні хешрейт знаходився 19 листопада.

Активність майнерів слабшає під тиском китайської влади. На цьому тижні провінція Сичуань оголосила про заборону криптодобичі на своїй території. Місцеве Енергетичне бюро розробило спільно з Комісією з розвитку і реформ комплекс заходів з протидії майнінгу, повідомляє The Block.

Чиновники заборонили 26 компаніям видобувати криптовалюти. Паралельно влада Сичуані обіцяє вжити заходів проти приватних майнерів. До 20 червня енергетичні підприємства зобов’язані зупинити постачання майнінг-ферм, які легально функціонують на території спеціальних промзон.

Крім цього, влада буде виявляти осіб, які видобувають криптовалюти приватно і змушувати їх відключати обладнання. До 25 влади чиновники підготують звіт про виконану роботу в даному напрямку.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар