8 Грудня 2022 в 19:07
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Хедж-фонд BKCoin звільнив співзасновника через розкрадання коштів

BKCoin
Share this page to Telegram

Пресслужба криптовалютного хедж-фонду BKCoin повідомила про те, що керівництво звільнило одного зі співзасновників Кевіна Канга у жовтні 2022 року. Він підозрювався у незаконному привласненні віртуальних активів у розмірі $12 млн із трьох мультистратегічних фондів. Документи з доказами було передано до окружного суду штату Флорида (США).

Сама фірма опікала, як мінімум, п’ять подібних фондів, у тому числі три мультистратегічних і кілька окремо керованих рахунків. Згідно з документами, що перебувають у центрі судового розгляду, мають шість американських та іноземних компаній як інвестори, які в сукупності вклали понад $18 млн.

BKCoin подала екстрену петицію для керівника, призначеного судом нейтральної сторони, якому передано ключі до сховищ зі спірними активами. Також заявлялося, що фірма не мала фінансових чи кадрових ресурсів для самостійного управління коштами. Таким чином, юрист фірми Ackerman LLP Майкл I. Голдберг був призначений тимчасовим керівником, якому доручено контролювати та/або ліквідувати кошти.

Попередня оцінка Голдберга показала, що капітал, розміщений у мультистратегічних фондах від імені інвесторів, було переведено на рахунки трьох афілійованих юридичних осіб та об’єднано з їхніми активами. Ці організації – BKCoin Management LLC, BKCoin Capital LP та BK Offshore Fund Ltd – перебували під контролем Кангу.

Суд розширив компетенцію Голдберга та підтвердив його право переводити будь-які криптоактиви на депозитний рахунок та конвертувати криптовалюту в долари США за потреби.

Голдберг має подати до суду докладний звіт до 4 січня 2023 року. Початкова конференція з управління справами запланована на 27 січня наступного року.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар