7 Березня 2023 в 07:54
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Хакер Uranium Finance почав виводити криптовалюти

криптовалюти
Share this page to Telegram

Дослідники компанії з безпеки блокчейнів PeckShield зафіксували, що один із гаманців, пов’язаний з експлойтом Uranium Finance на $50 млн у квітні 2021 року, активізувався після 647 днів бездіяльності. Криптовалютні активи були направлені в криптомікшер Tornado Cash. Транзакції відзначено 7 березня 2023 року.

Цю інформацію також підтвердили колеги PeckShield із компанії CertiK у відповідному обліковому записі у Twitter. За даними Etherscan, хакер переклав 2250 Ethereum (ETH) або $3,35 млн за 7 годин. Він здійснив кілька транзакцій на суму від 1 ETH до 100 ETH, відправивши кошти до мікшера конфіденційності.

Експерти зазначили, що це лише один із гаманців, пов’язаних із хакером. Інше сховище було активно 159 днів тому. Тоді рівно 5 ETH було відправлено до протоколу Aztec.

Дослідники нагадали, що 28 квітня 2021 року хакер зламав автоматизований маркет-мейкер Uranium Finance, заснований на Binance Smart Chain. Атака була результатом уразливості у коді, яка дозволила хакеру вивести $50 млн під час запуску протоколу Uranium v2.1 та перенесення токенів.

Платформа закрилася невдовзі після експлойту. Дослідники також зазначили, що того ж дня хтось, який стверджує, що є розробником проєкту, припустив, що злом міг здійснити хтось із команди проєкту.

Аналітики згадали, що хакери не завжди миттєво виводять криптовалютні активи. Найчастіше вони тривалий час перебувають у сховищі. Наприклад, у січні поточного року хакер Wormhole переказав ETH на суму близько $155 млн через рік після експлойту на 321 млн, скоєний на початку 2022 року. Тоді ж відомий кіберзлочинець, відомий як Blockchain Bandit, активізував свій гаманець через 6 років бездіяльності й переклав близько $90 млн.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар