Ground X

Ground X розробить модель державної криптовалюти Південної Кореї

Банк Кореї оголосив переможця тендеру серед постачальників технології для державної криптовалюти. Компанія Ground X отримала $ 4.4 млн на розробку моделі цифрової вони.
Як повідомляє Korea Herald, Центральний банк Південної Кореї вибрав Ground X, дочірню компанію національного технологічного гіганта Kakao Corp., для участі в пілотній програмі розробки державної криптовалюти. Ground X брала участь в тендері разом з Line Plus, дочірньою компанією Naver, і SK C & C – підрозділом конгломерату SK Group.

Ground X запустила платформу на блокчейні Klaytn у 2019 році й нещодавно підписала угоду про технологічне партнерство з компанією ConsenSys. ConsenSys працює з центральними банками Сінгапуру, Австралії та Таїланду над проєктами державних криптовалют.

В рамках тендеру Банку Кореї Ground X отримає $ 4.4 млн на розробку тестової моделі державної криптовалюти. Програма буде реалізована у «віртуальному середовищі» в рамках двох етапів.

Перший етап буде присвячений дослідженню і тестування основної ролі цифрового вона і буде завершено до грудня. На другому етапі будуть детально опрацьовані різні концепції, наприклад, захист конфіденційності. Завершення другого етапу намічено на червень 2022 року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *