Greenpeace

Greenpeace призупинив приймання пожертвувань в біткоінах через високе енергоспоживання

Представник міжнародної екологічної організації Greenpeace розповів в коментарі Financial Times про припинення приймання пожертвувань в біткоінах через високе енергоспоживання при майнінгу криптовалюти.

«Обсяги енергії, необхідні для роботи біткоіна, з часом стають все більш очевидними, тому ця політика більше не здається розумною», – заявив представник Greenpeace.

Організація почала приймати біткоіни у 2014 році. Тоді в Greenpeace відзначили переваги цифрового золота для екології у вигляді менших комісій за обробку транзакцій в порівнянні з банками.

13 травня Tesla заявила про призупинення продажів електромобілів за біткоіни через побоювання щодо екологічності майнінгу криптовалюти. На цьому тлі цифрове золото обвалилося до $ 45 700.

Нагадаємо, 21 травня Ілон Маск заявив, що споживання електроенергії при майнінгу біткоіна перевищує показники деяких країн.

Відповідно до недавнього дослідження, розташовані на території Китаю майнінг-центри до 2024 року будуть витрачати понад 296,59 ТВт⋅ч електроенергії та випередять Філіппіни за обсягами викидів парникових газів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.