Solana

Grayscale відкрила траст для інвестування в токен Solana

Найбільша у світі компанія за обсягом активів у криптовалютних фондах Grayscale Investments сьогодні оголосила про запуск свого шістнадцятого продукту, призначеного для інвестування у власний токен блокчейну Solana.

«Траст виключно і пасивно інвестує в Solana (SOL), власний токен мережі Solana. Ми залучаємо активи для трасту за допомогою регулярного закритого розміщення, завдяки чому інвестори зможуть купувати актив за чистою вартістю. Траст використовує індекс CoinDesk SLX для визначення денної вартості активу і стягуватиме річну комісію у 2,5% без необхідності попередньої сплати будь-яких зборів», — йдеться у повідомленні.

Компанія також зазначає, що має намір вивести цінні папери трасту Solana на вторинний ринок за аналогією з фондом біткоїну, але це не може гарантувати.

«Хоча акції певних продуктів отримали дозвіл для торгівлі на вторинному ринку, інвестори в DeFi-фонд Grayscale не повинні виходити з того, що він будь-коли отримає такий дозвіл, з низки причин, включаючи вимоги SEC, FINRA та інших регуляційних органів. В результаті інвестори мають бути готові нести ризики безстрокового утримання акцій», – пише компанія.

Згідно з останньою звітністю, під управлінням Grayscale знаходяться активи на $52,7 млрд, у тому числі $37,1 млрд у біткоін-трасті GBTC. На початку року SOL торгувався на рівні $1,5, але зараз його ціна перевищує $215. При капіталізації $65,5 млрд SOL є п’ятим найбільшим активом криптовалютного ринку.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.